Wyświetl pojedynczy post
-Szymek79-
Member
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4738
Stary 03.12.2017, 12:37
krzaq12 napisał(a):Wyświetl post
Zastanawia mnie jak duże wsparcie daje sponsor meczu. W spotkaniu z Górnikiem Zabrze będzie nim WHIZZ.
Ciekawe, czy jest to wsparcie równe np. opłaceniu wynajmu stadionu na ten mecz, czy jednak mniejsze wsparcie?
Myślę, że to jednak mniejsze wsparcie, niż opłacenie wynajmu, chociaż w przypadku sponsorów o wyższym kapitale może to mieć miejsce.
Odpowiedz cytując