krzaq12 napisał(a):

Zastanawia mnie jak duże wsparcie daje sponsor meczu. W spotkaniu z Górnikiem Zabrze będzie nim WHIZZ.
Ciekawe, czy jest to wsparcie równe np. opłaceniu wynajmu stadionu na ten mecz, czy jednak mniejsze wsparcie?
|
Myślę, że to jednak mniejsze wsparcie, niż opłacenie wynajmu, chociaż w przypadku sponsorów o wyższym kapitale może to mieć miejsce.