Wyświetl pojedynczy post
Krotochwila
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3039
Stary 03.12.2017, 11:17
Też się pobawię.
15-16. Nie rozważam.
9-14. Nie ma w ogóle o czym dyskutować, katastrofa i pożegnanie Kiko bez żalu.
7-8. Poniżej potencjału. Wynik do osiągnięcia z wieloma przedstawicielami PMS. To, czy żegnamy się w tej sytuacji z Kiko zależy od postępów w organizacji gry na wiosnę oraz sytuacji kadrowej, którą miał (kontuzje, transfery w zimie)
5-6. Moim zdaniem najbardziej realny scenariusz. Witany jednak przy R22 ze sporym niedosytem, bo do 4 miejsca zabrakło 2 punktów. Kiko zostaje i buduje polskie Atletico.
4. Dobrze. Kiko zostaje i staje przed zadaniem wypełnienia luki po sprzedanym Carlitosie. Tego mogła do pozostania w klubie skłonić wyłącznie wizja gry w europejskich pucharach, a na to w tym roku z 4 miejsca nie było szansy, bo puchar zdobyła Korona, która później nie przebrnęła nawet 1 rundy eliminacji. Kompromitującą porażkę z vce mistrzem Mołdawii tłumaczono brakiem doświadczenia kieleckiego klubu na arenie międzynarodowej.
3. Świetny wynik. Okazuje się jednak, że Klub nie był gotowy na puchary ani organizacyjnie ani kadrowo, co bardzo boleśnie odczuwamy w pierwszej rundzie kolejnego sezonu.
1-2. Nie rozważam.
vel HatefulRespect
Odpowiedz cytując