|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Online
|
#3029

01.12.2017, 17:50
|
JudasPriest napisał(a): 
O Przepraszam! To ja wpadłem na ten pomysł i nadal jestem zdania, że stać tych ludzi na osiągnięcie 4 miejsca w tym sezonie. A skoro ich stać to znaczy, że powinni zrobić wszystko aby tak się stało
|
A to przepraszam.
Ale pomysł rewelacja.
|
|