|
Dolną ósemkę należałoby uznać za ogromną porażkę, miejsca 15-16 (stuk stuk w niemalowane) za katastrofę - nawet nie chcę sobie wyobrażać skutków, jakie dotknęłyby Klub. Z naszym jeszcze wątłym zapleczem finansowym i bez kasy z C+ w następnym sezonie mielibyśmy ogromne problemy z utrzymaniem składu, piłkarze mają zapewne powpisywane w kontrakty klauzule na ewentualność spadku. Dlatego też w ogóle nie dopuszczam do siebie myśli o spadku, nie dopuszczam również do siebie myśli o dolnej ósemce (dużo mniejsza kasa z C+, słabsza pozycja startowa w rozmowach ze sponsorami).
Co do górnej ósemki, przy różnicach punktowych, jakie obserwujemy, zajęcie np. 5-tego zamiast 3-ciego miejsca może być kwestią jednego wygranego meczu - dla Wisły oczywiście im wyżej, tym lepiej, mistrzostwo uznałbym za niemały cud.
Jak już pisałem w poście meczowym, dużo zależy od liczby punktów zdobytych od teraz z czołówką, nie możemy sobie pozwolić na 2 punkty w 7 meczach, bo to po prostu wyrzuci nas do grupy spadkowej.
Ostatnio edytowane przez Patryko : 01.12.2017 o godz. 17:45.
|