Dobre losowanie. Nie ma na co narzekać. Teraz na wiosnę jakiś sparing z Nigerią, Kamerunem i np. z Koreą

.
Francuzi - najłatwiejsza grupa. Niemcy też pewnie komplet zwycięstw. Dla Rosji(tragicznej) mecz prawy już na otwarcie. Jak ze słabeuszami nie będzie 3 pkt, to raczej koniec turnieju. Brazylia może mieć ciepło. A reszta to wiadomo... Portugalia i Hiszpania razem, ale mają 2 ogórkowe ekipy. Podobnie, jak i Belgia, i Anglia.