pepe72 napisał(a):

Jak kazałeś się określić to ludzie ochłonęli .
|
O Przepraszam! To ja wpadłem na ten pomysł i nadal jestem zdania, że stać tych ludzi na osiągnięcie 4 miejsca w tym sezonie. A skoro ich stać to znaczy, że powinni zrobić wszystko aby tak się stało
