Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 01.12.2017, 15:56
JudasPriest napisał(a):Wyświetl post
"Myślę, że Wisła wygra ten mecz, pomimo tego, że będziemy świadkami bardzo dobrej gry Górnika. Wisła dobrze sobie radzi w obronie, z kolei Górnik ma w defensywie swoje problem. Carlitos i spółka ofensywna może ukłuć zabrzan, którzy będą grali jak u siebie, będą starali się prowadzić grę, szybko przechodzić do ataku. Ale jeśli Ramirez dobrze przygotuje Wisłę taktycznie pod Górnika, w co trochę wątpię, będziemy świadkami bardzo fajnego meczu, a Wisła wykorzysta atut swojego boiska. Pomimo, że będzie grała z kontry, zainkasuje trzy punkty."-Andrzej Iwan.

Odpowiedz cytując