Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3019
Stary 01.12.2017, 12:06
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
idea posta jest rozsądna , tez o tym pisałem , jednak niewielu z krytykantów rozsądnie poda oczekiwane miejsce , wtedy jest ryzyko że je zajmiemy , i potem głupio im będzie pluć na klub , a tak to zawsze można narzekać na nieokreslony "styl" wyjatkiem będzie Wieśniak , który jest chytrym graczem i pewnie zaklepie miejasca 1-2 żeby mieć potem wolną ręke (...)
Myślę, że to dobry pomysł, by się każdy określił.
Miejsca na koniec roku:

15-16 zespół trzeba przebudować, zaczynając od trenera
9-14 - straciliśmy Carlitosa w przerwie zimowej, Kiko/Junco nie znalazł zastępców, szkoda ale Kiko na przyszły sezon.
- nie straciliśmy Carlitosa w zimie, nie zdobyliśmy 40 punktów - trener sobie nie poradził można poszukać zastępcy
5-8 - tu gdzieś jest Wisła sądząc po pierwszej rundzie. Kiko na przyszły sezon.
4 - ajjj ale było blisko. Sukces
1-3 + puchary (może wystarczyć nawet 4) - wow!

Ponieważ nie ma podziału punktów to czy jest czy nie ma zagrożenia, w naszym przypadku powinno być wiadome po 2 rundzie.
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 01.12.2017 o godz. 12:12.
Odpowiedz cytując