Myślę, że to dobry pomysł, by się każdy określił.
Miejsca na koniec roku:
15-16 zespół trzeba przebudować, zaczynając od trenera
9-14 - straciliśmy Carlitosa w przerwie zimowej, Kiko/Junco nie znalazł zastępców, szkoda ale Kiko na przyszły sezon.
- nie straciliśmy Carlitosa w zimie, nie zdobyliśmy 40 punktów - trener sobie nie poradził można poszukać zastępcy
5-8 - tu gdzieś jest Wisła sądząc po pierwszej rundzie. Kiko na przyszły sezon.
4 - ajjj ale było blisko. Sukces
1-3 + puchary (może wystarczyć nawet 4) - wow!
Ponieważ nie ma podziału punktów to czy jest czy nie ma zagrożenia, w naszym przypadku powinno być wiadome po 2 rundzie.