Wyświetl pojedynczy post
JudasPriest
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 04.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3018
Stary 01.12.2017, 12:04
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
Wiesniak Twoja chytrość przeszła moje wszelkie oczekiwania teraz tylko pozostaje mi sie modlić o 4 miejsce żeby nie wyjść na idiote


sefore, Judas : a po co ta polemika ? nie da sie obu tych celów realizować jednocześnie ? przecież one nie są altarnatywne, przeciwnie , jako klub wyżej notowany w europie łatwiej kogoś sprzedać w dobrych pieniądzach


edit: ciekaw jestem oczekiwań Tira d/S
Oczywiście że się da i też chcę abyśmy dbali o scouting i na nim zarabiali. Jednak uważam że pierwsze skrzypce to jednak nasza sytuacja w tabeli, a biorąc pod uwagę ten sezon trzeba wycisnąć możliwie najlepszy wynik. Bez tłumaczeń potem ze" w sumie 8 miejsce jest ok, bo kiedyś mało brakowało a moglibyśmy zaczynać od 4 ligi". To że ucieklismy spod topora nie znaczy że nie możemy się rozwijać na miarę swoich możliwości
Odpowiedz cytując