Oczywiście że się da i też chcę abyśmy dbali o scouting i na nim zarabiali. Jednak uważam że pierwsze skrzypce to jednak nasza sytuacja w tabeli, a biorąc pod uwagę ten sezon trzeba wycisnąć możliwie najlepszy wynik. Bez tłumaczeń potem ze" w sumie 8 miejsce jest ok, bo kiedyś mało brakowało a moglibyśmy zaczynać od 4 ligi". To że ucieklismy spod topora nie znaczy że nie możemy się rozwijać na miarę swoich możliwości