Wiesniak Twoja chytrość przeszła moje wszelkie oczekiwania

teraz tylko pozostaje mi sie modlić o 4 miejsce żeby nie wyjść na idiote
sefore, Judas : a po co ta polemika ? nie da sie obu tych celów realizować jednocześnie ? przecież one nie są altarnatywne, przeciwnie , jako klub wyżej notowany w europie łatwiej kogoś sprzedać w dobrych pieniądzach
edit: ciekaw jestem oczekiwań Tira d/S
