Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 01.12.2017, 11:48
Wiesniak Twoja chytrość przeszła moje wszelkie oczekiwania teraz tylko pozostaje mi sie modlić o 4 miejsce żeby nie wyjść na idiote


sefore, Judas : a po co ta polemika ? nie da sie obu tych celów realizować jednocześnie ? przecież one nie są altarnatywne, przeciwnie , jako klub wyżej notowany w europie łatwiej kogoś sprzedać w dobrych pieniądzach


edit: ciekaw jestem oczekiwań Tira d/S
Odpowiedz cytując