Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3014
Stary 01.12.2017, 11:28
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
idea posta jest rozsądna , tez o tym pisałem , jednak niewielu z krytykantów rozsądnie poda oczekiwane miejsce , wtedy jest ryzyko że je zajmiemy , i potem głupio im będzie pluć na klub , a tak to zawsze można narzekać na nieokreslony "styl" wyjatkiem będzie Wieśniak , który jest chytrym graczem i pewnie zaklepie miejasca 1-2 żeby mieć potem wolną ręke


ja oczywiście żeby zachować transparentność chętnie napisze:

dolna połówka ligi - porażka przychyle się wtedy do opcji zmiany trenera żeby w runndzie dodatkowej mogł juz sie zapoznawac z druzyną i nie zaczynać przygotowań jako "śwoieżak"

miejsca 7-8 rozczarowanie bez wyciagania konsekwencji

miesce 6 minimalne rozczarowanie

miejsce 5 sukces

miejsce 4 ogromny sukces

miejsca 1-3 niezasluzony fart, przyjme z ogromną radością , ale nie wywiunduje to moich oczekiwań co do sezonu 18/19
Chytry gracz z checia Ci odpisze
Spadku sobie nie wyobrazam i nie biore go pod uwage.
Miejsce 9-14. Duze rozczarowanie ale mysle, ze mimo wszystko Kiko powinien zostac.
Miejsce 5-8. To czego sie spodziewam. Bez rozczarowan i bez podniety. Z tym trenerem uwazam, ze o nic wiecej nie zagramy obojetnie, w ktorym sezonie.
Miejsce 4-3. Dobry wynik. Ponad moje oczekiwania.
Miejsce 2. Bardzo dobry wynik. Duzy sukces.
Miejsce 1. Kiko Ramirez, nie ruszaj Kiko bo zginiesz!!!
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 01.12.2017 o godz. 12:08.
Odpowiedz cytując