Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 01.12.2017, 11:15
JudasPriest napisał(a):Wyświetl post
Moim zdaniem, żeby móc oceniać Ramireza trzeba poczekać do końca sezonu, niemniej jednak każdy powinien już teraz stwierdzić czego oczekuje i potem porównać to z wynikiem na koniec sezonu. Dla większości z nas końcówka tamtego sezonu była znakiem powrotu Wielkiej Wisły. Gdy Merkury stwierdził, że wciąż jesteśmy ligowym średniakiem i będziemy się bić o miejsca 5-8, został zjechany tutaj po całości. Teraz większość z nas tak twierdzi.
Więc uczciwie trzeba już teraz założyć czego oczekujemy na koniec i potem skonfrontować to z wynikiem końcowym.
Dla mnie wszystko poniżej 4 miejsca będzie porażką.
idea posta jest rozsądna , tez o tym pisałem , jednak niewielu z krytykantów rozsądnie poda oczekiwane miejsce , wtedy jest ryzyko że je zajmiemy , i potem głupio im będzie pluć na klub , a tak to zawsze można narzekać na nieokreslony "styl" wyjatkiem będzie Wieśniak , który jest chytrym graczem i pewnie zaklepie miejasca 1-2 żeby mieć potem wolną ręke


ja oczywiście żeby zachować transparentność chętnie napisze:

dolna połówka ligi - porażka przychyle się wtedy do opcji zmiany trenera żeby w runndzie dodatkowej mogł juz sie zapoznawac z druzyną i nie zaczynać przygotowań jako "śwoieżak"

miejsca 7-8 rozczarowanie bez wyciagania konsekwencji

miesce 6 minimalne rozczarowanie

miejsce 5 sukces

miejsce 4 ogromny sukces

miejsca 1-3 niezasluzony fart, przyjme z ogromną radością , ale nie wywiunduje to moich oczekiwań co do sezonu 18/19
Odpowiedz cytując