pepe72 napisał(a):

Chodziło mi o to, że mamy długi oraz koszty.
Serio?
Po przejęciu klubu przez TS komunikat brzmiał, musimy wyprostować finanse, każdy jest na sprzedaż.
|
Miałem na myśli sytuację przed tym sezonem, a nie w momencie kupowania Wisły przez TS.
A poza tym, w jaki sposób najlepiej wyprostować finanse, jeśli nie przez wynik sportowy?