Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 30.11.2017, 18:48
JudasPriest napisał(a):Wyświetl post
@up o tak, argumentami zaorales dyskusję. Napisałem o moich subiektywnych oczekiwaniach, biorąc pod uwagę naszych piłkarzy, działaczy oraz fakt że w tym sezonie tabela jest płaska jak dziesieciolatka
W temacie "Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)" Szymek wrzucił arta o wykorzystaniu stadionu Wisły. To, że cała prasa nie trąbi o sytuacji finansowej Wisły nie oznacza, że wszystko zostało wyczyszczone. Nim klub dojdzie do poziomu finansowania, by mieć takie oczekiwania to jeszcze trochę czasu upłynie.

Na sezon 2017/2018 można co najwyżej oczekiwać, że zdobędziemy magiczne 40 punktów, które powinny dać nam top8. Wszystko powyżej to zasługa super trafionego transferu Carlitosa. I jeśli nie daj Boże Carlitosa na wiosnę zabraknie ...
Odpowiedz cytując