Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 30.11.2017, 13:34
Nie wiem po co takie dywagacje i przekrzykiwanko. Wiadomo, że nie jesteśmy faworytem, gra na własnym boisku to za mało na grającego najlepszą piłke w lidze Górnika- taka prawda. Są najlepiej poukładani, dodatkowo kilku grajków ma formy życia.

Każdy wynik możliwy, ale stawiałbym na remis, bardzo ciężko będzie to wygrać. Nie wiem co lepsze? Odrabiać straty i grac z wiatrem przy ewentualnym wyrównaniu czy bronić się nieporadnie jak we Wronkach, Niecieczy czy u siebie z Pogonią...

Odpowiedz cytując