|
@up o tak, argumentami zaorales dyskusję. Napisałem o moich subiektywnych oczekiwaniach, biorąc pod uwagę naszych piłkarzy, działaczy oraz fakt że w tym sezonie tabela jest płaska jak dziesieciolatka
Ostatnio edytowane przez JudasPriest : 30.11.2017 o godz. 13:17.
|