Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 30.11.2017, 12:13
semion napisał(a):Wyświetl post
Remis będzie ogromnym sukcesem.
Wszystkie MP i gra w pucharach się chowają przy remisie z beniaminkiem ja to pieprze ja .......e stary
Odpowiedz cytując