|
Wydawało mi się , że Górnik w meczach na wyjazdach nie jest taki skuteczny, ale gdy popatrzę na tabele z punktami zdobytymi tylko na wyjazdach to widzą Górnika na 2 pozycji, więc jest to ekipa dobrze punktująca na wyjazdach niestety.Z tego co wiem goście mają zakaz na 1 mecz wyjazdowy po meczu na Łazienkowskiej, więc będzie bez kontr dopingu, a zatem śmiało można nawet zabrać dzieciaki. Czeka Nas ciężki mecz a nawet bardzo ciężki i zwyczajnie kopacze muszą zacząć zapierdalać. Mam nadzieję, że frekwencja wyniesie +20 000 gardeł
|