|
Kontrakt trzeba przedłużać na max 1 rok (kolejny sezon) aby uniknąć sytuacji z przeszlosci (i z innych klubow) że projekt długofalowy rozwiązuje się w 2 miesiące. Wystarczy nam juz odszkodowań z przeszłości... zreszta projekt Junco nie musi wiązać się wyłącznie z jednym trenerem
Zresztą pierwszy lepszy przykład... Kiko... Jest obecnie zaraz za Bjelica najdłużej pracujacym trenerem w ekstraklasie, a nawet roku jeszcze nie przepracował. Takie mamy realia.
|