|
A w temacie: Kiko ma kontrakt do końca sezonu. Myśle ze trzeba go przedłużyć, żeby trener wiedział ze ma spokój.
Jeśli czegoś absolutnie nie zawali to powinien sobie pracować przynajmniej kolejne dwa lata.
Te 2pkt w meczach z szóstka to bardziej wypadkowa tego ze zagraliśmy tylko 2 mecze u siebie a resztę w niegościnnych stronach.
Spokojnie na wiosnę możemy im wszystkim w.......ic w naszym domu, a i urwania pkt Legii bym nie przekreślał.
Ja w projekt Junco-Kiko wierze. Są mądrzejsi futbolowo od nas wszystkich dobkupy wziętych. Może oprócz Markusa.
Plus jak pewien rusek powiedział: w piłce nożnej najważniejsza jest tabela.
A w tej widzę mała stratę do podium, w połowie rozgrywek.
|