|
Sledze jako tako ze wzgledu na bukmacherski nalog. Po beznadziejnym poczatku sezonu, nie ukrywaja teraz, ze ich glownym celem bedzie spokojne utrzymanie sie w Serie A. Po to zatrudnili, nie wiem juz po raz ktory, Ballardiniego. Stawia on raczej na sprawdzone nazwiska z wloskich boisk. Niestety dla Brleka maja tam takowych pomocnikow kilku. Bertolacii, Laxalt, Veloso, Rigoni, do tego jeszcze dochodzi Lazovic. Moim prywatnym zdaniem to jedyna szansa zeby Brlek sobie pogral w Serie A to jakis szpital albo pewne utrzymanie i mecze o pietruszke. Niestety nie interesuje sie az tak bardzo zeby wiedziec czy cos grywa w rezerwach. Przy tym trenerze to mysle, ze najlepsza opcja dla niego byloby wypozyczenie do ktoregos klubu z serie B.
|