Wyświetl pojedynczy post
teo
Banita
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 29.11.2017, 15:22
Tej Legii juz nie ma. Polowa druzyny sprzedana wiec o czym tu dyskutowac. Gdyby ta druzyne wystartowac w tej edycji to Legia mialaby dzis 10 pkt przewagi nad reszta. I tyle byloby rozmowy o podwyzszeniu poziomu.
Liga jest mocniejsza kiedy dol podciaga sie do najmocniejszych. Najmocniejsi u nas zrownali sie z dolem wyprzedajac podstawowych zawodnikow a sprowadzajac turystow, nieprzygotowanych do sezonu zawodnikow lub po prostu zrobili dobry deal z menagerem i przytulili swoje. Standard, ktory sie powtarza od wielu lat.

Nikt mnie nie przekona ze ta liga jest mocniejsza. Moim zdaniem przeciwnie.
Odpowiedz cytując