Ameryki nie odkryles. Liga holenderska to poza kilkoma druzynami wieksze ogorkowo niz nasza Ekstraklasa. Zgadzam sie. Z ta wiosna tez sie zgadzam. Z ta specyficznoscia to zgadzam sie nawet w 200 procentach

Czy polska liga jest najsilniejsza od lat? Biorac pod uwage poziom wszystkich zespolow to mysle, ze tez bym sie z tym zgodzil. Czy bedzie dobrze? Tutaj sie nie zgodze bo nie znam odpowiedzi na to pytanie

Zalezy tez czym dla kogo bedzie "dobrze".