Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2988
Stary 29.11.2017, 13:41
Ameryki nie odkryles. Liga holenderska to poza kilkoma druzynami wieksze ogorkowo niz nasza Ekstraklasa. Zgadzam sie. Z ta wiosna tez sie zgadzam. Z ta specyficznoscia to zgadzam sie nawet w 200 procentach Czy polska liga jest najsilniejsza od lat? Biorac pod uwage poziom wszystkich zespolow to mysle, ze tez bym sie z tym zgodzil. Czy bedzie dobrze? Tutaj sie nie zgodze bo nie znam odpowiedzi na to pytanie Zalezy tez czym dla kogo bedzie "dobrze".
Odpowiedz cytując