teo napisał(a):

|
Cud jest, bo to jedna z najslabszych lig ostatnich lat. Kazdy traci punkty.
|
To bajki. Liga jako całość jest zdecydowanie najsilniejsza od lat. Zjazd zanotowały jedynie 2 może 3 kluczowe drużyny, choć akurat Legia z Ofoe, Nikoliciem i Prioviciem była jednym z najmocniejszych teamów ostatniej dziesięciolatki. Krótko to trwało, ale się zdarzyło.