JudasPriest napisał(a):

|
Jak już ktoś napisał przede mną: z drużynami z górnej ósemki zdobyliśmy dwa punkty (sic!)...
|
Poczekajmy do końca sezonu na oceny spotkań z drużynami z górnej ósemki, tym bardziej, że większość do tej pory rozegraliśmy na wyjeździe. I myślmy, zanim bierzemy się za cytowanie...