_gilardino_ napisał(a):

|
Nie jest faworytem. Wisła i Górnik to zespoły o podobnym potencjale, atut własnego boiska stawia nas w roli faworyta i trzeba zdobyć niezwykle cenne trzy punkty.
|
Ależ jest. Im lepsza, bardziej ofensywnie grająca drużyna, tym lepiej dla niego. Większość bramek to kontry albo stałe fragmenty. My, niestety, z naszą dziurawą obroną nie możemy pozwolić sobie na czekanie, a to pożywka dla zespołu z Zabrza.