Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 29.11.2017, 10:27
_gilardino_ napisał(a):Wyświetl post
Nie jest faworytem. Wisła i Górnik to zespoły o podobnym potencjale, atut własnego boiska stawia nas w roli faworyta i trzeba zdobyć niezwykle cenne trzy punkty.
Ależ jest. Im lepsza, bardziej ofensywnie grająca drużyna, tym lepiej dla niego. Większość bramek to kontry albo stałe fragmenty. My, niestety, z naszą dziurawą obroną nie możemy pozwolić sobie na czekanie, a to pożywka dla zespołu z Zabrza.
Odpowiedz cytując