Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2979
Stary 29.11.2017, 10:19
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Czyli w WIśle mamy jednym słowem cud. Bo strzelamy jakoś bramki, wygrywamy mecze i tracimy do lidera 4 punkty, a nic nie potrafimy. Idę na to, zamiast taktyki i umiejętności wsparcie niebios i szczęście .
Farta mamy
Nie ma sensu się rozwodzić nad tego typu wywodami, bo nie jesteśmy w takim miejscu żeby wygrywać wszystko i ze wszystkimi. Są tacy którzy zmienialiby trenera co rok licząc na wyłowienie trenerskiego geniusza który już wszystko wie i umie za grosze. Temu służy to forum żeby mogli się podzielić swoją mądrością.
Widać poprawę gry w przeciągu ostatnich trzech miesięcy. Forma nowych piłkarzy rośnie. Poprawia się gra obronna i ofensywna. Myślę że są jeszcze spore rezerwy.
W rzeczywistości, w porównaniu do reszty ligi jest bardzo dobrze. Tabela jest dobrym wyznacznikiem po tylu meczach jak punktują rywale w porównaniu do nas. Nikt nam jakoś nie odskoczył. Znaczy, inni też mają cienkich trenerów którzy wuja się znają. A skoro nie ma różnicy to po co przepłacać?
Ostatnio edytowane przez wolfy : 29.11.2017 o godz. 10:23.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując