|
Co do Sądów wszyscy chyba chcą reformy tylko nie do końca w takiej formie jak nam teraz proponują , moim zdaniem nie może być tak że Kaczyński z Dudą i Piotrowiczem komuchem coś ustalają i nikt nic nie wie , brak konsultacji społecznych z Sędziami itd , gdyby to było jasne i transparentne to nie było by tyle zamieszania
|