Wyświetl pojedynczy post
Gin
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Hrabstwo Bieżanów Nowy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36582
Stary 29.11.2017, 09:21
Co do Sądów wszyscy chyba chcą reformy tylko nie do końca w takiej formie jak nam teraz proponują , moim zdaniem nie może być tak że Kaczyński z Dudą i Piotrowiczem komuchem coś ustalają i nikt nic nie wie , brak konsultacji społecznych z Sędziami itd , gdyby to było jasne i transparentne to nie było by tyle zamieszania