Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#850
Stary 29.11.2017, 01:54
czaro napisał(a):Wyświetl post
Ja bym chciał ligę + play offy, ew. dużą ligę bez podziału na grupy; a jeżeli już musi być podział na grupy, to niech przynajmniej nikt nie dzieli punktów. Ale pewnie ktoś już to tutaj przemyślał i przeanalizował, niech się wypowie.
"Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów” Albert Einstein.

Wprowadzono play off by ograniczyć sprzedawanie meczów/mecze przyjaźni (teraz większości się nie opłaca) oraz by ilość meczów bez stawki była znikoma.
Co więcej bardziej się opłacało ryzykować w sezonie zasadniczym, niż w play off.

Co więcej system play-off działa m.in. w Belgii.
Wróci 18 drużyn i wrócą wałki. Wrócą wałki, ludzie nie będą chodzić na stadiony.
Odpowiedz cytując