czaro napisał(a):

|
Ja bym chciał ligę + play offy, ew. dużą ligę bez podziału na grupy; a jeżeli już musi być podział na grupy, to niech przynajmniej nikt nie dzieli punktów. Ale pewnie ktoś już to tutaj przemyślał i przeanalizował, niech się wypowie.
|
"Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatówâ Albert Einstein.
Wprowadzono play off by ograniczyć sprzedawanie meczów/mecze przyjaźni (teraz większości się nie opłaca) oraz by ilość meczów bez stawki była znikoma.
Co więcej bardziej się opłacało ryzykować w sezonie zasadniczym, niż w play off.
Co więcej system play-off działa m.in. w Belgii.
Wróci 18 drużyn i wrócą wałki. Wrócą wałki, ludzie nie będą chodzić na stadiony.