Temat
:
Kiko Ramirez były trener Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2015
Offline
#
2956
28.11.2017, 15:14
Markus
napisał(a):
Błyskotliwe. Niestety niemal każdy mecz każdej drużyny na tym polega - albo strzelą rywalowi więcej goli, albo nie. Albo bramkarz zdoła obronić te 2-3 strzały rywali do których zwykle dochodzą nawet przeciwnicy Realu, Barcelony czyli PSG, albo nie ma farta i je puści, a jego drużyna może przez to nie wygrać. Itd. Itp.
Błagam. Wystarczy już takich wniosków.
Podpowiedz dla Ciebie geniuszu. Dlaczego nasz mecz z Sandecja nie byl meczem chybil-trafil? Druga podpowiedz, nie, nie chodzi o wynik. Nie wierze.
wiesniak842
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wiesniak842
Znajdź inne posty napisane przez wiesniak842