Temat
:
[XVII KOLEJKA] Bruk-Bet Termalica - WISŁA Kraków, 27 Listopada, godz. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Offline
#
146
28.11.2017, 15:09
szprotson
napisał(a):
Przekornie zapytam : a jak on doznał tej kontuzji ?
Nie bedę zdziwiony jak 99% forumowiczów powie, ze przeciez tam faulu nie było. Oczywiście ze nie było, bo sędzie nie odgwizdał, ale jest coś takiego jak wejście przez nogi
Imho -duzy fart
Głowa niestety nie był najmocniejszym punktem obrony, choć i tak najgorszy był Arsenić. Szkoda, że Wasyl nie wszedł własnie za niego.
pepe72
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pepe72
Znajdź inne posty napisane przez pepe72