Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#146
Stary 28.11.2017, 15:09
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Przekornie zapytam : a jak on doznał tej kontuzji ?
Nie bedę zdziwiony jak 99% forumowiczów powie, ze przeciez tam faulu nie było. Oczywiście ze nie było, bo sędzie nie odgwizdał, ale jest coś takiego jak wejście przez nogi Imho -duzy fart
Głowa niestety nie był najmocniejszym punktem obrony, choć i tak najgorszy był Arsenić. Szkoda, że Wasyl nie wszedł własnie za niego.
Odpowiedz cytując