Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 28.11.2017, 13:11
Snow napisał(a):Wyświetl post
Na koniec pol-zartem, pol-serio. Mielismy pecha, ze kontuzji doznal Spiaczka. Gral naprawde slabe zawody, natomiast Stefanik, ktory wszedl za niego - niejako z musu - byl jednym z lepszych na boisku.
Przekornie zapytam : a jak on doznał tej kontuzji ?
Nie bedę zdziwiony jak 99% forumowiczów powie, ze przeciez tam faulu nie było. Oczywiście ze nie było, bo sędzie nie odgwizdał, ale jest coś takiego jak wejście przez nogi Imho -duzy fart
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując