Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#142
Stary 28.11.2017, 12:51
Marcinnno napisał(a):Wyświetl post
Wydaje mi się, że Carlitosowi trochę odbiło. Wszystko dobrze do tej pory wyglądało, ale od 2-3 spotkań robi się trochę irytujące. Kiwa się nie potrzebne i w prostych sytuacjach chce zrobić nie wiadomo co. Zmarnował w sumie dwie 100% sytuacje.

Dziwisz się mu ? bo ja nie, nie ma porządnego drugiego napastnika i nie ma z kim grać odpowiedzialność za zdobywanie goli spadała na niego
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując