Marcinnno napisał(a):

|
Wydaje mi się, że Carlitosowi trochę odbiło. Wszystko dobrze do tej pory wyglądało, ale od 2-3 spotkań robi się trochę irytujące. Kiwa się nie potrzebne i w prostych sytuacjach chce zrobić nie wiadomo co. Zmarnował w sumie dwie 100% sytuacje.
|
Dziwisz się mu ? bo ja nie, nie ma porządnego drugiego napastnika i nie ma z kim grać odpowiedzialność za zdobywanie goli spadała na niego