szprotson napisał(a):

Polecam przyjrzeć sie raz jescze. Najpierw popatrz kto ustawia pilke, potem popatrz na reakcja Sadloka w momencie strzału Carlitosa, a potem rekacja Sadloka i Carlitosa po cieszynce...
wiec co do logiki - dla mnie logiczne jest ze wykonawca wolnego sam sobie ustawia pilke.
|
Chętnie bym to zrobił, niestety skrót na ekstraklasa.tv obejmuje tylko sam moment strzału. Nawet jeśli faktycznie był jakiś mały zgrzyt to wychodzę z założenia, że Sadlok jest na tyle profesjonalnym graczem, że nie będzie miał o to pretensji, zwłaszcza, że skończyło się bramką. Bez Carlitosa bylibyśmy pewnie w okolicach miejsca na którym jest Termalica, więc dla mnie logiczne, że on wykonuje stałe fragmenty gdy. Co oczywiscie nie zmienia faktu, żę taka nonszalancja jak przy setce w pierwszej połowie jest u niego absolutnie niedopuszczalna i należy mu się za to opieprz.