Wyświetl pojedynczy post
Charlie
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 28.11.2017, 11:13
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Polecam przyjrzeć sie raz jescze. Najpierw popatrz kto ustawia pilke, potem popatrz na reakcja Sadloka w momencie strzału Carlitosa, a potem rekacja Sadloka i Carlitosa po cieszynce...

wiec co do logiki - dla mnie logiczne jest ze wykonawca wolnego sam sobie ustawia pilke.
Chętnie bym to zrobił, niestety skrót na ekstraklasa.tv obejmuje tylko sam moment strzału. Nawet jeśli faktycznie był jakiś mały zgrzyt to wychodzę z założenia, że Sadlok jest na tyle profesjonalnym graczem, że nie będzie miał o to pretensji, zwłaszcza, że skończyło się bramką. Bez Carlitosa bylibyśmy pewnie w okolicach miejsca na którym jest Termalica, więc dla mnie logiczne, że on wykonuje stałe fragmenty gdy. Co oczywiscie nie zmienia faktu, żę taka nonszalancja jak przy setce w pierwszej połowie jest u niego absolutnie niedopuszczalna i należy mu się za to opieprz.
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Lepiej odpaść z Levadią niż z Podbeskidziem w Pucharze Polski,
Odpowiedz cytując