|
Po wczorajszym meczu można śmiało powiedzieć, że te bramki czy asysty które wypracował Bartosz w tym sezonie to były chyba zrobione na dużym entuzjazmie, bo nie można o nim powiedzieć że jest to zawodnik zaawansowany technicznie, szybki i silny tak, ale nie wirtuoz... wczoraj pokazał że jest suchy jak wiór pod względem czysto piłkarskim... nie dziwię się trenerowi, że na niego nie stawia bo stawianie na niego to w większości wypadków sabotaż...
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
|