Temat
:
[XVII KOLEJKA] Bruk-Bet Termalica - WISŁA Kraków, 27 Listopada, godz. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
Marcinnno
Senior Member
Od: 10.2007
Offline
#
24
28.11.2017, 09:14
Wydaje mi się, że Carlitosowi trochę odbiło. Wszystko dobrze do tej pory wyglądało, ale od 2-3 spotkań robi się trochę irytujące. Kiwa się nie potrzebne i w prostych sytuacjach chce zrobić nie wiadomo co. Zmarnował w sumie dwie 100% sytuacje.
Marcinnno
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Marcinnno
Znajdź inne posty napisane przez Marcinnno