Wyświetl pojedynczy post
Marcinnno
Senior Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 28.11.2017, 09:14
Wydaje mi się, że Carlitosowi trochę odbiło. Wszystko dobrze do tej pory wyglądało, ale od 2-3 spotkań robi się trochę irytujące. Kiwa się nie potrzebne i w prostych sytuacjach chce zrobić nie wiadomo co. Zmarnował w sumie dwie 100% sytuacje.
Odpowiedz cytując