Kiko out. Wasyl bezsensowny transfer. Carlitos przereklamowany, niech spada na karaiby.
a tak serio, z Bogusiem pucharów nie zwojujemy, a skrzydła ultratragiczne (bez róznicy, czy dwójka Boguś-Imaz czy Mały-Bartosz). Może faktycznie pora na sprawdzenie Kostala, bo konkurencję ma lichą... A wejście Wasyla za Wojtkowskiego jak dla mnie bardziej na pokaz, niż żeby utrzymać jakiekolwiek szyki, graliśmy trójką stoperów, nie dziwię się że im się popieprzyło wszystko