|
Przede wszystkim to ktoś powinien w pewnym momencie uspokoić grę albo wydrzeć na nich ryja i skończyć tego pingponga.
Pograć przez minutę przez obrońców i poklepać piłką.
A nie robimy sobie dwa ognie przez 90 minut i 10-10 na koniec.
Górnik gra bardzo prostą, szybką i skuteczną piłkę. Musimy się cholernie postarać, żeby ugrać punkty w niedzielę.
|