Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#130
Stary 28.11.2017, 09:10
Przede wszystkim to ktoś powinien w pewnym momencie uspokoić grę albo wydrzeć na nich ryja i skończyć tego pingponga.
Pograć przez minutę przez obrońców i poklepać piłką.

A nie robimy sobie dwa ognie przez 90 minut i 10-10 na koniec.

Górnik gra bardzo prostą, szybką i skuteczną piłkę. Musimy się cholernie postarać, żeby ugrać punkty w niedzielę.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując