Wyświetl pojedynczy post
7 kotów
P.N.R.I.
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Dogville

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#126
Stary 28.11.2017, 08:47
Ja tam widziałem więcej pozytywów niż negatywów.
Dobry i remis, strzeliliśmy 3 bramki na wyjeździe, strzeliliśmy je jednemu z najlepszych bramkarzy w lidze, pokładanych akcjach.
Remis sprawiedliwy.
Carlitos został wyłączony przez tego Węgra jak światło w kiblu. Dopiero jak Madziar zszedł to nasz Messi zaczął do sytuacji dochodzić.

Myśle tez ze Wejście Wasyla bulo niepotrzebne. Zrobiło się zbyt gęsto w naszym polu karnym, stad klops przy rogu.

Górnik ojebiemy.
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując