|
Ja tam widziałem więcej pozytywów niż negatywów.
Dobry i remis, strzeliliśmy 3 bramki na wyjeździe, strzeliliśmy je jednemu z najlepszych bramkarzy w lidze, pokładanych akcjach.
Remis sprawiedliwy.
Carlitos został wyłączony przez tego Węgra jak światło w kiblu. Dopiero jak Madziar zszedł to nasz Messi zaczął do sytuacji dochodzić.
Myśle tez ze Wejście Wasyla bulo niepotrzebne. Zrobiło się zbyt gęsto w naszym polu karnym, stad klops przy rogu.
Górnik ojebiemy.
|