|
To jeszcze nie jest to o co chodzi. Niestety oni mają coś spaprane w głowach i nie nadają się do tej drużyny! Skoro Wojtkowski mówi po meczu, że założenia były takie by dobić rywala, a im się to nie udaje... widać są nieudacznikami do zwolnienia. 8 pkt zapieprzone w podobny sposób! Już lepszy sromotny wpierd... jak w Kielcach czy Zabrzu, niż takie huśtawki nastrojów!
|