Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#122
Stary 28.11.2017, 03:22
Drużyna pucharowa nie traci w taki kretyński sposób punktów z takimi przeciwnikami. Z racji tego, że z czołówką idzie nam zdecydowanie gorzej, to po tym meczu widać jak na dłoni, że mentalnie i sportowo to my jesteśmy nawet za Górnikiem. Z ktorym w niedziele uciudamy również niestety conajwyzej remis...
Odpowiedz cytując