|
Drużyna pucharowa nie traci w taki kretyński sposób punktów z takimi przeciwnikami. Z racji tego, że z czołówką idzie nam zdecydowanie gorzej, to po tym meczu widać jak na dłoni, że mentalnie i sportowo to my jesteśmy nawet za Górnikiem. Z ktorym w niedziele uciudamy również niestety conajwyzej remis...
|