wyar napisał(a):

Pepe,przesladowco ! 
Pierwsze - to kwestia opinii i liczb,Wojtkowski bramka,Imaz bramka + asysta.
Dla mnie Kamil to mlody chlopak,z potencjalem,i zagral dzis na 4-ke. Ale on czesto jeszcze traci pilke,wciaz w defensywie i ustawieniu na boisku,a takze w czyms,co ja nazywam rozumieniem gry ma baaaardzo duzo do zrobienia. I dzisiaj moim zdaniem na pewno lepszy od Imaza nie byl. Ale przyszlosc przed nim.
Drugie - czytaj Pepe,co napisal Markus. Odnosilem sie do jego tezy,ze lepiej w Wisle nie stawiac na defensywe,bo to nie dziala. Do tej pory poza Carlitosem i Imazem tez nie mielismy liudzi,ktorzy w ataku dawaliby liczby REGULARNIE,z roznych powodow. A pomocnicy sa wciaz b. chimeryczni.
Ale dzisiaj po prostu Wislacy zagrali slabo,indywidualne wystepy niektorych byly bez zeba,pasji,zaangazowania. Stad stracone punkty,chociaz z drugiej strony mialem wrazenie,ze fizycznie zespol prezentowal sie takze beznadziejnie,i mialem wrazenie,ze jakby jeszcze mecz potrwal z 10 minut,to pewnie nie dowiezlibysmy nawet tego punktu. Takze lepszy rydz niz nic.
Nic dodaj,nic ujac.
|
Spoko, nie muszę się znać na wszystkim to się pytam

Wydawało mi się, że akurat Wojtkowski wykorzystuje swoją szansę i patrząc na różne portale inni myślą podobnie. Weszło daje oceny jako pierwszy portal i wg nich:
Imaz, Wojtkowski - 7
Boguski, Bartkowski - 6
Carlitos, Sadlok, Małecki, Bartosz - 5
Perez, Głowacki, Buchalik - 4
Arsenic - 3
Sprawdzę jutro PS ale coś mi mówi, że będzie podobnie. Poza błędem indywidualnym Pereza leżała głównie obrona.
"Chcesz grać o pudło czy też o MP w całym sezonie - stawiaj na obronę."
Dokładnie. Tego właśnie zabrakło w Niecieczy. Może następnym razem trzeba wystawić Wasyla zamiast Arsenicia. Przyjedzie Górnik ...
Do końca roku mamy tylko wyjazd za Błonia więc jest o czym myśleć.