Wyświetl pojedynczy post
Vinci
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2923
Stary 27.11.2017, 20:58
Markus napisał(a):Wyświetl post
Bo żadna drużyna na świecie nie gra zawsze i w każdym meczu tak dobrze, jak potrafi. Nawet najlepsi mają "swoje Nieciecze" - i to regularnie.
Lata temu rolę takiej Niecieczy pełnił dla Wisły Wodzisław...
Jak dla mnie rozważania o teoretycznym zastąpieniu Kiko, to jakieś absurdy pachnące sabotażem. Niech facet robi dalej swoje.

Ktoś tam żartował sobie Stokowca powyżej. Jak dla mnie trener dobrze rokujący, z ciekawy warsztatem. Mimo wszystko niepotrzebny nam teraz.
Ostatnio edytowane przez Vinci : 27.11.2017 o godz. 21:01.
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując