Markus napisał(a):

|
Bo żadna drużyna na świecie nie gra zawsze i w każdym meczu tak dobrze, jak potrafi. Nawet najlepsi mają "swoje Nieciecze" - i to regularnie.
|
Lata temu rolę takiej Niecieczy pełnił dla Wisły Wodzisław...
Jak dla mnie rozważania o teoretycznym zastąpieniu Kiko, to jakieś absurdy pachnące sabotażem. Niech facet robi dalej swoje.
Ktoś tam żartował sobie Stokowca powyżej. Jak dla mnie trener dobrze rokujący, z ciekawy warsztatem. Mimo wszystko niepotrzebny nam teraz.