Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2920
Stary 27.11.2017, 20:43
Można się było tego spodziewać. Przyszedł gorszy mecz i znów natychmiast wraca temat zwolnienia Ramireza. Jak za Cupiala i prawie 30-stu trenerów, których przez ten czas zatrudnił.

Dalej nie wiemy, że cierpliwość i stabilizacja są konieczne? Ta żonglerka trenerami pomogła Wiśle czy raczej szkodziła?

Na razie sytuacja nie zmusza Wisły do rozważania zmiany trenera. Drużyna potrafi grać lepiej niż w Niecieczy.
Odpowiedz cytując