|
Można się było tego spodziewać. Przyszedł gorszy mecz i znów natychmiast wraca temat zwolnienia Ramireza. Jak za Cupiala i prawie 30-stu trenerów, których przez ten czas zatrudnił.
Dalej nie wiemy, że cierpliwość i stabilizacja są konieczne? Ta żonglerka trenerami pomogła Wiśle czy raczej szkodziła?
Na razie sytuacja nie zmusza Wisły do rozważania zmiany trenera. Drużyna potrafi grać lepiej niż w Niecieczy.
|