piotek napisał(a):

Przydałoby się, żeby moderacja Cię nieco utemperowała. Rozumiem odmienne zdania, ale nazwanie rozmówcy wprost "gamoniem" jest przynajmniej mocnym nagięciem netykiety.
Ciekawi mnie, jakich chłopaków podciągamy do drużyn młodzieżowych. Od przyjście Junco przeszło ich do nas całkiem sporo (Btw. ktoś wie, jak radzi sobie Śliwka?)
|
Maciej Śliwa - regularnie gra w CLJ,, często po 45 min, 13 występów 2 gole.
Należy pamiętać, że chłopak jest rocznikowo 2 lata młodszy niż dopuszczalny w CLJ wiek.
Mam nadxieje, że kilku młodych pojedzie z resztą drużyny na obóz przygotowawczy w Hiszpanii