Barti napisał(a):

|
Pogoń u siebie zmordowała remis z przedostatnim Piastem, ale Ty oczywiście musiałeś zabłysnąć...
|
Skoro procentowa szansa drużyny estymowana przez bukmacherów nie ma dla Ciebie znaczenia bo jesteś od nich mądrzejszy to rozumiem, że regularnie ich ogrywasz?
Skoro patrzysz na mecz "po" to dlaczego nie patrzysz też na mecz "przed" gdy grali z Legią i zaprezentowali się dobrze? Czy to już nie ma znaczenia? Dlaczego jesteś tak niekonsekwentny?