Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24463
Stary 27.11.2017, 13:10
ramzes190 napisał(a):Wyświetl post
Ramireza, dobre
Przeceiż nasz treneiro umie po polsku tyle co reszta hiszpanów
Wiem, właśnie dlatego m.in. obrazek Ramireza rzucającego "kur*ami" był w mojej wyobraźni dość śmieszny
Odpowiedz cytując