Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
ramzes190
Senior Member
Od: 09.2014
Offline
#
24462
27.11.2017, 12:53
piotek
napisał(a):
(..) rozbawiło wymienianie na koniec polskich wyrażeń, gdzie 1/3 to bylo: "nie, nie tak", "nie tak kur*a!". Od razu wyobraziłem sobie Ramireza lub Sobola na treningu.
(...)
Ramireza, dobre
Przeceiż nasz treneiro umie po polsku tyle co reszta hiszpanów
ramzes190
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ramzes190
Znajdź inne posty napisane przez ramzes190