Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24461
Stary 27.11.2017, 12:30
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
ten trzeci karny to taka kropla dziegciu jak dla mnie, poprzeczki, te 50tki w tarczy , to takie bajerki , ale fajnie jakby setki, karne , miał 100% skuteczność , no ale nie żebym sie czepiał bo jestem zachwycony naprawde wprowadziło mnie to w dobry nastrój dzisiaj
Za tego niestrzelonego to faktycznie jakąś karę bym mu zrobił. Może nie dziś, bo mecz ale seria np. 10 karniaków i za każde pudło 10PLN dla bramkarza.
Ciekawe za ile koszulka pójdzie.
Odpowiedz cytując