Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

ten trzeci karny to taka kropla dziegciu jak dla mnie, poprzeczki, te 50tki w tarczy , to takie bajerki , ale fajnie jakby setki, karne , miał 100% skuteczność , no ale nie żebym sie czepiał bo jestem zachwycony naprawde wprowadziło mnie to w dobry nastrój dzisiaj
|
Za tego niestrzelonego to faktycznie jakąś karę bym mu zrobił. Może nie dziś, bo mecz

ale seria np. 10 karniaków i za każde pudło 10PLN dla bramkarza.
Ciekawe za ile koszulka pójdzie.