Wyświetl pojedynczy post
7 kotów
P.N.R.I.
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Dogville

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 27.11.2017, 12:06
czas sklepac tego lysego spaslaka, chociazby za zeszloroczny skandaliczny mecz w Kielcach.
Malo ktorego @trenera@ tak nie cierpie jak tego gnoma z wysypiska smieci.

Jebac slonie.

Slonie - Wisla 0:9

Boia chi molla !
Odpowiedz cytując